Алегри: Не бяхме бдителни

Старши -треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри обобщи мача срещу Сасуоло, който "бианконерите" загубиха с 2:1.

"Можехме да поведем през първото полувреме, но две минути преди почивката съперниците откриха резултата. Не показахме надеждна игра в защита. Излязохме от форма и им дадохме няколко шанса, един от които те използваха точно пред съдийския сигнал.

Определено трябва да вкараме повече голове, защото един отбелязан гол на мач не е достатъчен. Винаги трябва да намираме правилния баланс между атака и защита. Трябва да мислим дълго и усилено за това поражение, защото никога не можем да си позволим да загубим бдителността си. Трябва да сме много по-силни психически като отбор. Сега е много важно веднага да оставим този резултат зад гърба си, защото в събота ни предстои още един много труден мач", заяви Алегри.