Ювентус изпуснаха трити точки срещу Киево (видео)

П. Пенков

Отборът на Ювентус пропусна да си тръгне с трите точки от "Стадио Марк Антонио", като завърши наравно 1:1. Страта госпожа водиха в резултата до 93-та минута на двубоя, когато позволиха да бъдат изравнени. Първото попадение в срещата беше дело на Фабио Куалярела. Той получи топката в 31-та минута от съотборника си Винченцо Якуинта, след което с атрактивно изпълнение със задна ножица, изпращати кълбото в горния десен ъгъл на протиниковата врата.

В 52-та минута Ювентус трябваше да останат с човек по-малко, след като Мануел Джиандонато получи директен червен карон заради грубо нарушение. Това оказа своето влияние в 93-та минута, когато Киево достигнаха до изравнителното попадение. Попадението за домакините беше дело на Серджио Пелисиер, като Пабло Гранош му асистира с глава.