Интер няма да сбърка с Дженоа
И. Ангелов

Дженоа - Интер
Стадион: Луиджи Ферарис
Дата: 25.07.2020 г.
Час: 20:30 ч.
Дженоа има 3 победи в последните 4 кръга и продължава да държи 17-ата последна безопасна позиция в Серия А. В последната среща на гости на Сампдория тимът спечели дербито с 2:1 за да си помогне за оставането и на психологическа основа.
Интер направи поредни равенства с Рома и Фиорентина, в последния мач без да вкара гол. Тимът се целеше в първото място по-рано през кампанията, но изглежда не успява да държи темпото на Ювентус и Аталанта в момента.
Откъм състави, при домакините Лерагер е с наказание, а травми лекуват Стураро, Санабриа, Радованович, Касата и Анкерсен. При Интер Андреа Ранокиа ще замени контузения Де Врий в защитата, след като той се присъедини към липсващите Сенси, Весино и Д'Амброзио.
В последните 3 мача между тези отбори Интер вкарваше по 4 най-малко 4 гола. В 5 от последните 7 между тези отбори Интер не допусна гол. С 3 поредни победи на гостите в последните 3 срещи с Дженоа те ще са уверени в нов успех.
Прогноза: Дженоа - Интер 1:2
Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!
> ВЗЕМИ ДО 300 ЛЕВА НАЧАЛЕН БОНУС В BETANO ТУК! <
Стартови състави
![]() Ханданович |
||||
![]() Шкриниар |
![]() Ранокиа |
![]() Бастони |
||
![]() Моузес |
![]() Брозович |
![]() Галярдини |
![]() Йънг |
|
![]() Ериксен |
||||
![]() Лаутаро |
![]() Лукаку |
|||
![]() Пандев |
![]() Пинамонти |
|||
![]() Фалке |
||||
![]() Кришито |
![]() Шьоне |
![]() Бехрами |
![]() Бираски |
|
![]() Масиело |
![]() Сапата |
![]() Ромеро |
||
![]() Перин |