Интер и Аталанта не си вкараха (видео)

Интер посрещна Аталанта за срещата от поредния тридесет и първи кръг на италианската Серия А. Днес след 0:0 двата тима не промениха позициите си на трето и пето място в таблицата, съответно, като домакините остават на 6 точки от второто място, с мач повече от Наполи, а Аталанта се изравни с Милан на четвъртата позиция.

Завърналият се в игра Мауро Икарди има 6 гола в последните си 4 мача с Аталанта, като при още един гол за тима той щеше да задмине Кристиан Виери по голове в ранглистата на отбора (123), но това не се случи днес.

До почивката Аталанта не притесни Ханданович, а вратарят на гостите Голини се отчете с няколко класни спасявания за да остави своите в срещата. Интер изглеждаше по-добре и във втората част, но до гол не се стигна.