Лацио спаси точката срещу Сасуоло в края (видео)

Сасуоло гостуваше на Лацио в срещата от тридесет и първия кръг на италианската Серия А. Днес в Рим домакините успяха да поведат в резултата, да допуснат пълен обрат и да се върнат до драматичен равен в крайна сметка за 2:2, като всичко се случи във второто полувреме на двубоя.

През първата част Лацио доминираше и не позволи на съперника си нито един удар. Нещата се промениха след 53-ата минута, когато Имобиле откри за Лацио от дузпа.

В 57-ата минута с доста късмет Рогерио успя да вкара гол, когато избит от бранител удар се отклони в него и влетя в мрежата на домакините за 1:1.

В 89-ата минута Доменико Берарди вероятно смяташе, че е решил срещата в полза на гостите, когато бе изведен от Сенси сам срещу вратаря и реализира лесно за 2:1, но в 96-ата минута Имобиле се прояви отново, когато успя да центрира от ляво прострелно за удар на Лулич от метър и 2:2.