Милан стигна само до точка срещу Сасуоло (видео)

Л. Михайлов

Милан стигна само до равенство - 1:1 срещу гостуващия Сасуоло в двубой от 31-ия кръг на Серия А. "Росонерите" трябва да са доволни и на точката, тъй като губеха в резултата почти до самия край.

Голът за "неровердите" отбеляза Матео Политано четвърт час преди края на двубоя на "Сан Сиро". Матео Политано беше изведен зад защитата на Милан и с хубав удар в далечния ъгъл даде аванс на своя тим - 1:0.

В 84-ата минута Никола Калинич бе близо до гол, но той отигра с глава по доста нескопосан начин и пропиля отличното центриране на свой съотборник. Две по-късно обаче Калинич се реваншира и вкара за 1:1. Той получи добър пас от друга резерва в днешния мач - Матео Мусакио, след това се завъртя добре, освобождавайки се от защитниците на гостите и нанесе точен удар.

До края на мача тимът от Милано така бе по-активен, но въпреки 5-те минути добавеното време не успя да стигне до трите точки.