Торино шокира Интер (видео)

Л. Михайлов

Торино се наложи с минималното 1:0 над Интер в среща от кръга на Серия А. Адел Ляич вкара единственото попадение в 36-та минута на срещата, а Иван Перишич удари два пъти гредите зад вратаря на домакините Салваторе Сиригу.

Иначе голът падна, след като Лоренцо Де Силвестри центрира към далечната греда, където Адем Ляич с лекота реализира за 1:0. До края на първата част Икарди пропусна да изравни, а гол на Яго Фалке за Торино бе отменен заради засада.

След почивката също бе интересно, но в крайна сметка до ново попадение не се стигна. Интер пропусна невероятна възможност да измести Рома от третото място в Серия А. “Нерадзурите“ са четвърти с 59 точки, само на една зад столичани. Торино остава на 10-та позиция с 45 точки, вече само на три зад Аталанта и Сампдория.