Интер с минимална победа над Сасуоло (видео)

Интер се покачи до седмата позиция в италианската Серия А когато днес гостува на Сасуоло в срещата от поредния седемнадесети кръг на италианското първенство. За победата с минималното 1:0 се разписа Антонио Кандрева, като гостите имаха и още възможности да увеличат резултата.

До почивката днес Интер разочарова, макар да играеше по-добре, тъй като не успя да отключи добре подредената защита на домакините. Сасуоло пък използваше бързи контри за да атакува.

В първата минута след почивката обаче грешка в защитата позволи на Марио да напредне и да стреля ниско. Консили успя да избие топката, но тя попадна в Кандрева за 1:0.

Сасуоло трябваше да рискува след гола и така Сенси организира няколко опасни атаки. Матри бе най-близо до гола до края, като и Брозович пропусна добро положение късно в мача. Минута преди последния сигнал пък за втори жълт картон бе изгонен Мело от Интер заради нарушение в центъра.