Реал в приятелско реми без Роналдо

Реал Мадрид беше задържан от Валеренга за 0:0 в приятелска среща преди началото на сезона. Двата отбора се срещнаха на стадион "Улеваал" в Осло, но срещата завърши без вкаран гол. "Белия балет" имаше огромно превъзходство във владението и много положения, но без Роналдо и Бензема топката не попадна в мрежата.

До почивката и пред двете врати паднаха положения, но докато Бейл, Хамес и Хесе тероризираха домакинската отбрана след включвания и на Марсело и Данило, то Валеренга разчиташе на контрата, като така дори в един момент при числено равенство в атака бе близо до това да поведе на именития съперник.

След почивката се появиха имена като Вазкес и Черишев, които също играха активно, като видяхме и няколко удара от далеч за руснака. При редица статични положения пък Кроос не успяваше да стреля добре и така гол днес не падна.