Атлетико Мадрид и Малага с незадоволително равенство (видео)

Атлетико Мадрид стигнаха само до равенство - 2:2 при гостуването на Малага в среща от 31-ия кръг на Ла Лига. Двубоят бе изпълнен с обрати, като никой отбор не успяваше да запази преднината си в резултата за повече от десетина минути. Антоан Гризман откри резултата в 25-ата минута, но 10 по-късно Фернандо Торес си отбеляза нелеп автогол, след като позволи топката да се отбие в него след центриране от корнер.

Самуел Гарсия осъществи пълен обрат за Малага в 71-ата минута. В 78-ата минута обаче Гризман с второто си попадение в мача изкова хикса.

Момчетата на Диего Симеоне изостават с осем точки от лидера Барселона преди мача на каталунците от кръга. "Дюшекчиите“ с 66 точки се извисяват на четири над Валенсия на третото място, като са с мач повече от "прилепите“. Малага с 46 и е седми - на четири пункта от зона "Лига Европа“.