Севиля и Виляреал си вкараха три късни гола (видео)

Севиля и Виляреал завършиха при победа за домакините 2:1 днес в среща от деветия кръг на испанската Ла Лига. След като по-голямата част от срещата се проведе без голове, двата отбора изчакаха до самия край, когато Виляреал поведе 10 минути преди края, 2 минути преди него домакините се върнаха до равен, а малко след това и до пълен обрат. Така Севиля застава в Топ 4 в класирането, а Виляреал е осми.

Първото полувреме предостави доста положения, но вратарите действаха добре за да запазят вратите си. Чак в 79-ата минута Кани изработи гол за Лусиано Вието. В 88-ата минута Денис Суарес изравни след добра игра в наказателното поле срещу двама бранители, а в 93-ата минута Карлос Бака донесе пълния обрат от дузпа, отсъдена за глупаво нарушение на Дос Сантос в наказателното поле.