Анчелоти: Плащаме си за грешките, които допускаме

Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти сподели мнението си за мача с Атлетико в рамките на третия кръг на Примера дивисион. Както е известно, "белите" не успяха да си отмъстят за миналогодишното поражение от градския си съперник (1:0) и отново отстъпиха на шампиона, този път с 2:1.

"Нямаме проблем със системата на играта. Имахме проблеми с интензивността. Първото полувреме бе добро, както и в мача с Реал Сосиедад, второто не. Ние трябва да анализираме това и да разберем, защо се случи този спад. След почивката загубихме темпото, агресията. Плащаме си за грешките, които допускаме. Има неща, които не работят. Трябва бързо да променим всичко и да реагираме на ситуацията. Голът, пропуснат до близката греда не е вина на вратаря. Не съм чул освиркванията срещу Касияс, защото следях мача и мислех за тактиката. Чичарито влезе когато имахме трудности. Той трябва да продължи да работи. Ернандес наистина може да бъде полезен за нас", заяви Анчелоти.