Мадрид с шокираща загуба от Сосиедад (видео)

След като поведе с два гола Реал Сосиедад в среща от втория кръг на испанската Примера Дивисион, Реал Мадрид загуби на гости на своя опонент с 4:2, благодарение на вдъхновяващо представяне от Сурутуса и Иниго Мартинес за домакините.

Рано в срещата Мадрид даде индикации, че лесно ще спечели мача. Още в 5-ата минута Серхио Рамос откри, след перфектен корнер от Тони Кроос. 5 минути след това Гарет Бейл донесе нов гол, когато получи топка от Модрич, премина през Елустондо и не остави шансове на вратаря.

След тези попадения гостите се отпуснаха и това се оказа фатално. В 35-ата минута след заучено положение Иниго Мартинес върна гол. В 41-ата резултатът стана 2:2, когато Де Ла Бела центрира добре и Сурутуса с глава матира Касияс.

В 65-ата минута домакините обърнаха с нов гол на Сурутуса. Крайният резултат оформи Карлос Вела в 75-ата минута, когато овладя подаване на гърди в наказателното поле и стреля от воле.