Барса взе късна победа от Виляреал (видео)

Барселона гостуваше на Виляреал в мач от втория пореден кръг на испанската Примера Дивисион. Днес каталунците постепенно налагаха напрежение върху своя опонент, като се достигна до последните 10 минути, когато Сандро Рамриес вкара единственото попадение в срещата за победата с 1:0.

До почивката двата тима не предложиха нищо подобно на онази среща между тях неотдавна, която завърши при 3:2. Най-близо до гол тук бе Меси при едно хитро изпълнение на пряк-свободен удар, с който нацели гредата.

Във втората част в игра се появи Неймар, както и Сандро Рамирес, и Барселона започна да показва повече агресия с всяка минута към края. В 83-ата минута Лео Меси организира единственото попадение, когато направи Асеньо безпомощен и пусна топката на празна врата за Сандро, който само трябваше да довърши работата - 1:0.

Виляреал отговори мигновено, достигайки до корнер, след който Дос Сантос бе много близо до гола. В крайна сметка резултатът не се промени повече.