Барса с нова грешна стъпка (видео)

Шампионът на Испания Барселона загуби почти всякакви шансове за титлата след днешното си домакинско равенство - 2:2 с Хетафе в среща от 36-ия кръг на Ла Лига. Двубоят вървеше към победа за каталунците, но гол в 92-ата минута на Анхел Лафита донесе точката на гостите. Преди това Лионел Меси (23) и Алексис Санчес (67) на два пъти даваха преднина на Барса, а Лафита се разписа между попадения в 37-ата минута.

Преди началото на срещата феновете на "Камп Ноу" почетоха покойния Тито Виланова, а освен това на трибуните, както и на фланелките на "синьо-червените" беше изписано на каталунски език "Тито - винаги вечен". След това равенство Барселона изостава с три точки от Атлетико Мадрид, който е с двубой по-малко, и има равни точки с Реал Мадрид, който е с две срещи по-малко.