Мадрид с класика над Елче (видео)

Реал Мадрид успя да победи Елче с 3:0 днес в мач от двадесет и петия кръг на испанската Ла Лига. Така преди изиграването на този кръг от Барселона и Атлетико Мадрид, Реал повежда на върха в класирането с 3 точки, но двата тима зад него са с по 60 пункта преди старта на кръга.

Днес Реал бе единственият отбор на терена, но някак вкара чак в 34-ата минута след пропуски на Мария и Хесе. Тук Асиер Ияраменди вкара след рикушет, който пък дойде след един корнер, който не трябваше да бъде отсъждан. Последваха положения пред Бензема и Бейл в тази част.

Второто полувреме бе по-добро за Елче, и тима организира няколко атаки. Към края обаче отново домакините натиснаха. Така в 72-ата минута Гарет Бейл вкара изключителен гол с удар от далечна дистанция с много сила, като топката се удари в горната греда преди да влети в гола.

В 81-ата минута пък Иско вкара за 3:0 от малък ъгъл и така изпрати своите на върха в класирането.