Барселона разби Райо Валекано (видео)

Барселона се върна на върха в испанската Ла Лига, когато днес прие Райо Валекано на "Камп Ноу", и победи с убедителното 6:0. Днес рано в мача Адриано откри резултата, Меси добави два гола, а още по веднъж се разписаха Алексис Санчес, Педро и Неймар.

Още във 2-ата минута Адриано навлезе към ъгъла на наказателното поле от левия фланг и стреля прецизно в долния десен ъгъл за 1:0. В 14-ата минута Фабрегас намери Меси за удар в гредата. Аржентинецът обаче се разписа в 36-ата, когато отново бе намерен от Фабрегас и копна топката над Рубен за 2:0.

В 53-ата минута Меси асистира за попадението на Санчес. 3 минути след това Фабрегас изработи нов лесен гол за Педро, който нямаше как да сбърка на перфектна позиция. В 68-ата минута след многоходова акция Фабрегас, Санчес и Меси оставиха Рубен без шанс и резултатът стана 5:0. След ситуацията аржентинецът бе заменен от Тейо и гостите получиха няколко шанса за гол. Барса обаче отново реализира.

Това стана чрез резервата Неймар, който от далечна дистанция не остави шанс на Рубен с феноменално изпълнение.