Барселона разби Севиля (видео)

Севиля домакинстваше на Барселона в срещата от двадесет и третия кръг на испанската Ла Лига днес, а след добро начало и предимство в резултата, домакините бяха обърнати до 4:1 благодарение на голове от Санчес, Меси на два пъти и Сеск Фабрегас малко преди финалния съдийски сигнал.

В 15-ата минута домакините поведоха чрез гол от Алберто Морено, дошъл след добра атака на Витоло и Ракитич. В 34-ата минута Алексис Санчес изравни, когато Меси подаде добра топка в непосредствена близост до гола и нападателят отклони хитро топката.

В 44-ата минута Меси оформи обрата след прекрасна контра, на края на която Педро намери аржентинеца за гол от воле. В началото на втората част Валдес бе подложен на напрежение, но показа класни спасявания. Така в 56-ата минута Иниеста пусна топка в дясно за Меси, който я пласира отново в мрежата за 3:1.

В 88-ата минута пък влезлият в 73-ата минута Фабрегас реализира, като се възползва от центриране на Санчес, за да копне топката над Бето.