Виляреал се справи с Еспаньол

В шестия кръг от испанската Ла Лига Виляреал прие Еспаньол и успя да победи у дома си с 2:1 своя съперник днес. Още в първите секунди Перберт откри резултата, а във втората част Перейра вкара втори гол за домакините, преди в края гостите да върнат само едно попадение.

Джереми Перберт откри резултата още с първата атака. Кани асистира с глава за това попадение от непосредствена близост. В 7-ата минута отново двамата бяха близо до гол, но засада прекрати опасността. В 10-ата минута Кани пропусна нова възможност за гол, но моментите до тази минута дадоха тон за цялата среща.

В 67-ата минута Джонатан Перейра удвои за домакините, отново от непосредствена близост, отново с асистент Кани. В 80-ата минута Абрахам намери Серхио Гарсия за гостите, който вкара от ъгъла на наказателното поле за 2:1, но повече голове не видяхме днес.