Атлетико разби Райо Валекано (видео)

Във втория кръг от испанската Ла Лига Атлетико Мадрид прие Райо Валекано, а днес домакините бяха безапелационни след победа с 5:0. Голове от Раул Гарсия, Диего Коща, Арда Тюран и Тиаго гарантираха на Атлетико първата позиция в класирането, макар и да е само втори кръг, а Барса да играе по-късно.

Още в 17-ата минута Раул Гарсия вкара с глава след центриране на Габи, който бе намерен след корнер. В 20-ата минута Диего Коща удвои. Той бе намерен от Арда Тюран в средата на наказателното поле и с ляв крак намери мрежата.

В 35-ата минута в подобна ситуация Диего Коща намери Тюран, който не сбърка. След полувремето гол вкара и Тиаго. Той надскочи всички в наказателното поле при центрирането на Тюран в 53-ата минута. В 90-ата минута пък отново Раул Гарсия се възползва от подаване на Коук и от близо направи резултата 5:0.