Реал Мадрид без проблеми срещу Евертън (видео)

Реал Мадрид постигна успех с 2:1 над Евертън във втория си мач от приятелския турнир "Гинес", който се провежда в САЩ. Срещата се проведе в Лос Анджелис, а с победата си "Белия балет" успя да се класира за финала на надпреварата, където чака победителя от мача между Милан и Челси.

Попаденията за испанския клуб вкараха Кристияно Роналдо и Месут Йозил в 17-ата и 31-ата минути на срещата. При първото попадение Йозил пусна прекрасен дълъг пас към португалеца, който навлезе в наказателното поле на противника, преодоля вратаря и след това от малък ъгъл прати топката във вратата. При втория гол CR7 видя непокрития в наказателното поле Йозил, който вкара на опразнената врата. Минута преди второто попадение "карамелите" вкараха чрез Силвен Дистен, който реализира с глава, но съдията не зачете попадението.

Все пак англичаните стигнаха до гол, който бе дело на Никица Йелавич в 61-ата минута. До края на срещата Хесе и Коентрао пропуснаха да вкарат трети гол за Реал Мадрид.