Барса вкара 3 на гости на Малага (видео)

Барселона продължава да нарежда победа след победа и да трупа точки пред второто място и Атлетико Мадрид, а Реал изглежда няма да предизвика титлата тази година. Днес в пореден кръг от Испанската Ла Лига Меси и компания вкараха 3 на Малага като гости, а домакините успяха да върнат попадение в самия край след статично положение.

В 27-ата минута Лео Меси откри резултата. Игнасио Камачо реши да върне една топка от центъра към вратаря, но сгреши фатално, след като Меси пресече подаването и вкара спокоен гол.

В 50-ата минута Сеск Фабрегас вкара хубав гол след прекрасно отиграване на Меси, който асистира за попадението. В 82-ата минута Тиаго Алкантара размени пасове с Дани Алвеш преди да намери топката си с левия крак от границата на наказателното поле. 3:0 за Барса.

В самия край на срещата Масчерано извърши нарушение в удобна близост до вратата за домакините и Диего Буананоте се възползва, вкарвайки пряк-свободния удар в долния десен ъгъл.