Реал вкара четири на Селта, Роналдо с хеттрик и асистенция

Реал Мадрид разгроми Селта Виго с 4:0 в реванша от осминафиналите в турнира за купата на Испания и по този начин се класира напред. В първия мач "белите" загубиха с 1:2 във Виго. С основна заслуга за успеха на Реал днес бе Кристиано Роналдо, който реализира хеттрик, а освен това и асистира на Сами Кедира, който добави още едно попадение.

Португалецът даде начало на головата фиеста още в 3-ата минута с хубав удар, който промени траекторията си и остави Алварес безпомощен - 1:0. В 23-ата минута Лука Модрич пусна топката зад защитата към изскочилия Роналдо, който чукна покрай вратаря - 2:0. Нови два гола паднаха в края на мача.

В 87-ата минута CR7 с удар от малък ъгъл направи резултата класически. С асистенция този път се отчете Гонсало Игуаин. В края на мача Роналдо изведе Сами Кедира зад защитата и той вкара четвърти гол и сложи точка на спора.