Кристиано отказа Бетис

Отборът на Бетис прие Реал Мадрид в пореден кръг от испанската Ла Лига, като гостите поведоха, но Реал стигна до пълен обрат и в крайна сметка спечели с 3:2. Кристиано Роналдо отново бе герой за своите, след като той отблеляза 2 попадения, а с едно за Реал откри Игуаин след добра игра на Йозил.

Резултата откри Хорхе Молина в 10-ата минута. Рубен Кастро го намери абсолютно непокрит в наказателното и той не сбърка. Игуаин изравни в 25-ата минута след пас на Йозил. Той пробяга голямо разстояние с топката и вкара със силен шут.

В 52-ата минута Роналдо оформи обрат в мача. Той завърши топка от Марсело с левия си крак под вратаря. 3 минути по-късно Бетис изравни след прекрасен завършек от Монтеро. В 73-ата минута обаче Роналдо отново с ляв крак изстреля мощен шут от воле в мрежата за да завърши резултата. Така Мадрид задържа голямата си преднина пред Барселона.