Реал с комфортна победа над Гранада (видео)

Отборът на Реал Мадрид постигна комфортна победа с 5:1 на своя "Сантиаго Бернабеу" срещу непретенциозния тим на Гранада в пореден кръг от испанската Ла Лига. Голове отбелязаха Бензема, Игуаин, Рамос и Роналдо, като французинът демонстрира страхотно голово усещане напоследък.

Всичко започна в 19-ата минута, когато вкара Бензема. Йозил и Роналдо организираха ситуацията след брилиантни подавания, като германеца направи асистенцията. След 3 минути Гранада изравни чрез Рико, който вкара с глава. В 34-ата минута отново Йозил асистира за Рамос. Така на полувремето Мадрид се оттегли с преднина.

В 47-ата минута Игуаин се разписа през краката на защитник. В 50-ата отново Бензема, отново след пас на Йозил, като пасът на германеца бе фантастичен. Всичко завърши Кристиано Роналдо в края на мача, като със силен изстрел се разписа за пореден път.