Касияс: Трябва да бъдем винаги във форма

Капитанът на националния отбор на Испания и Реал Мадрид Икер Касияс, който вече има улица, кръстена на негово име отговори на обвиненията на Жозе Моуриньо, направени след мача с Малага от турнира за Купата на Краля. Както е известно, португалският специалист заяви, че някои от неговите играчи не с използвали пълноценно почивката си, а са се отдали на „ядене и пиене".

Както е известно, до почивката гостите поведоха с два гола разлика на „Бернабеу", но през второто полувреме футболистите на Реал Мадрид заиграха по-съсредоточено и в направиха пълен обрат в мача, побеждавайки своя съперник с 3:2.

„Празникът е да се отпусне човек и да бъде със семейството си, но също така може да продължи да мисли за футбол. Конкуренцията изисква това, а не треньора. Ако искаме да бъдем топ отбор, трябва да правим точно това", заяви Касияс.