Барселона напредва в Купата на Краля след победа над Осасуна

Тима на Барселона се справи лесно с гостите от Осасуна днес и продължи напред в Купата на краля, като си подсигури идеален резултат за гостуването на Осасуна. Отбора на Пеп Гуардиола спечели с 4:0 мача, а преди представянето на Лео Меси в мача, който овладя инициативата, се проявяваше Сеск Фабрегас, както и Шави, които матираха многократно гостите.

В 15-ата минута Шави асистира на Фабрегас за първото попадение. То бе страхотно изиграно - Тиаго започна атаката с феноменален пас за Дани Алвеш, който намери Шави. В 19-ата минута се повтори упражнението - Шави намери Фабрегас, който завърши изключително красиво.

През втората част влезе Лео Меси - 59-а минута. Той разкъса гостите на много пъти, но само на два. В 72-ата минута отново Шави асистира за аржентинеца, както и в 90-ата. 4 асистенции за Шави Ернандес днес, който показва най-доброто в играта си.