Реал бие без да си дава много зор (видео)

Реал Мадрид стигна до задоволителна победа с 2:0 като гост на третодивизионния Понферадина в първи шестнайсетинафинален мач от турнира за Купата на Испания. По този начин мадридчани от части отмиха срама от загубата от Барселона преди дни.

Хосе Кайехон откри резултата през първото полувреме, а звездата на "белите" Кристиано Роналдо вкара втория гол след почивката. Малко преди това играчите на Реал останаха с човек по-малко, след като червен картон получи Албиол и по този начин отборът трябваше да доигре последните 20 минути с 10 души на терена.

Съставът на Реал Мадрид: Адан; Алтънтоп, Варан, Албиол, Марсело; Кедира, Шахин (69 - Гранеро); Кайехон, Кака (71 - Рамос), Кристиано (78 - Хесе); Игуаин