Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал


Н. Гавазов

Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал

Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес е провел среща с наставника на Бенфика Жозе Моуриньо, на която е било обсъдено евентуалното завръщане на португалския специалист на "Сантиаго Бернабеу“, съобщава Mundo Deportivo.

Според информацията разговорът е проведен чрез видеоконферентна връзка и е продължил около час. На срещата е присъствал и агентът на Моуриньо, но без активно участие в дискусията.

Твърди се, че португалецът не е отхвърлил възможността да се завърне в Реал Мадрид, но също така не е дал окончателен положителен отговор.

Моуриньо е поставил няколко условия, които засега не се разкриват публично. Според публикацията те не са свързани с финансовата страна, а засягат спортната структура, медицинския щаб, организацията и дисциплината в отбора.

Очаква се Флорентино Перес да отговори на исканията на треньора през следващата седмица.

Жозе Моуриньо води Реал Мадрид в периода 2010–2013 година, като спечели титлата в Ла Лига, Купата на краля и Суперкупата на Испания.

  Сподели
31