Игуаин блести за Мадрид - мачка Бетис (видео)

Завръщането в титулярната роля на Гонзало Игуаин се оказа много печелившо за Реал Мадрид, като Реал Бетис бе прегазен с 4:1 на "Сантиаго Бернабеу". Младият нападател вкара хетрик за своите, като също Кристиано Роналдо игра невероятно, а гол добави и Кака.

Първото полувреме не предложи нищо интересно, що се отнася до голове на зрителите на мача. Няколко добри отигравания на Кристиано Роналдо забавляваха феновете по трибуните.

Второто полувреме обаче бе невероятно. Започна се с гол на Гонзало Игуаин в 46-ата минута. Кристиано Роналдо намери Игуаин на чиста позиция и щеше да е грях момчето да пропусне. В 59-ата минута отново Роналдо асистира, този път за Кака. Ударът на бразилеца бе изключителен.

В 69-ата Молина върна гол, но още в 70-ата Игуаин отново наказа гостите. В 73-ата пък той ги довърши с прекрасно прехвърляне на вратаря. Изглежда на върха на атаката за Реал се оформя интересна битка за места, но това може само да радва почитателите на "Белия балет".