Анчелоти: Изиграхме мач, с който не сме свикнали

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти говори за победата над четвъртодивизионния Казерено в 1/16-финалите за Купата на Испания (1:0). Единственото попадение в този мач отбеляза Родриго в 69-ата минута.

"Родриго показа фантастична игра. Беше равностойна и състезателна битка с много борби и много дълги подавания. Отборът успя да се съобрази и аз съм щастлив, защото изиграхме мач, с който не сме свикнали.

Доволен съм от Азар. Днес е трудно да се преценят действията на всички футболисти, защото беше невъзможно да се играе. Това бе среща с дълги пасове, а по-малки играчи като Азар или Родриго пострадаха. Успя за времето, с което разполагаше, и направи това, което трябваше.

Не видях опасност от равенство. Хареса ми всичко, от началото до края“, заяви Анчелоти.