Реал се бори до края за титлата, мадридчани разгромиха Севиля (видео)

Реал Мадрид разгроми като гост Севиля с 6:2 в двубой от 35-ти кръг на Ла Лига. Евентуална грешка на "Белия балет" щеше да даде възможност на Барселона още утре да ликува с титлата. Това обаче не стана, а възпитаниците на Жозе Моуриньо показаха характер на терена и доказаха, че ще се борят до край в първенството на Испания.

Серхио Рамос даде начало на головата фиеста в 21-ата минута, с асистенция се отчете Йозил. Четири гола вкара звездата на отбора Кристиано Роналдо. Португалецът се разписа в 31-ата, 65-ата, 70-ата и 75-ата минута. Кака добави още оедно попадение в актива на Кралсия клуб. За домакините и двата гола реализира Алваро Негредо - съответно в 61-ата и 84-ата минута на срещата. По този начин играчите на Реал се поздравиха с трите точки.