Алгуасил: Равенството е справедлив резултат

Старши -треньорът на Реал Сосиедад Иманол Алгуасил коментира равенството срещу Реал Мадрид в мач от 25-я кръг на Ла Лига (1: 1).

"Честно казано, равенството с Реал е честен резултат. Ако бяха направили резултата 2: 0, тогава щяха да го анализират по различен начин. Но ние и те имахме шансове, така че резултатът бе честен. Реал можеше да изравни резултата резултата по-рано от 88-ата минута.

И двата отбора показаха атрактивен футбол. Пропуснахме последното подаване, докато Реал Мадрид преминаваше от защита в атака със светкавична скорост. Когато и двата отбора не владееха топката, имаше известни трудности. През второто полувреме бяхме още по-добри, но не вкарахме.

Вие сами знаете много добре колко трудно е да спечелите на "Сантяго Бернабеу". А ние водехме в резултата като гости. През есента направихме равен, а в Купата на Испания успяхме да победим отбора на Зидан.

Малко са отборите в страната, които играят така срещу Мадрид. Тук малко отбори могат да печелят точки", заяви Алгуасил.