Атлетико взе успеха срещу Кадис в мач с шест гола (видео)

Атлетико Мадрид отново демонстрира силна игра и победи с 4:2 като гост Кадис в среща от 21-ия кръг в шампионата на Испания. В 28-ата минута Луис Суарес от фаул даде аванс за "червено-белите", но седем минути по-късно Алваро Негредо изравни с красиво попадение.

Атлетико Мадрид възстанови аванса си в мача в 44-ата минута, когато Тома Лемар подаде към Саул Нигес, който с много хубав удар прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Ледесма.

Три минути след почивката Маркос действа непохватно срещу нахлулия в наказателното поле Льомар и извърши нарушение. Реферът логично посочи бялата точка, а Суарес превърна с лекота дузпата в гол.

Антони Лосано нанесе много хубав удар в 59-ата минута, но топката се спря в напречната греда на вратата на Ян Облак.

Алваро Негредо си отвори пространство в наказателното поле на Атлетико Мадрид и за втори път вкара топката във вратата на Ян Облак, правейки резултата 2:3.

Точка на спора сложи Коке в 88-ата минута. Капитанът на "дюшекчиите" се възползва по най-добрия начин от отличен пробив отдясно на резервата Анхел Корея и на почти празна врата нямаше как да сгреши.