Севиля не срещна трудности срещу Кадис (видео)

Севиля победи с класическото 3:0 Кадис в мач от 20-ия кръг на Ла Лига. И трите гола за успеха на андалусийския тим вкара Юсеф Ен Несири.

Домакините откриха резултата в 35-ата минута. След изстрел на Сусо топката се отби в гредата и попадна в Ен Несири, който я насочи в долния ляв ъгъл, не оставяйки шанс на Ледесма за 1:0. Четири минути по-късно отново Сусо и Ен Несири бяха главните дйстващи лица, като испанецът центрира от пряк свободен удар, където Ен Несири се извиси и с глава прати топката за втори път в мрежата на Кадис.

След час игра Несири отново се разписа с глава, оформяйки крайното 3:0. Три минути по-късно негово попадение бе отменено от ВАР заради засада.

Със спечелените три точки тимът на Юлен Лопетеги вече има актив от 36 на третата позиция в Испания. Кадис пък е девети с 24.