Симеоне: Съперникът справедливо спечели

Старши -треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне коментира отпадането на отбора от 1/32-финалите на Купата на Испания.

"Съперникът спечели справедливо, защото играеше както искаше. Те се възползваха от момента и вкараха гол. Второто полувреме бе тежко.

Купата не ни доставя никакво удовлетворение. Следващата година трябва да намерим решение на този проблем. Рано е да се прави оценка на играта на отбора. Емоциите са свързани с резултата. Всеки даде всичко от себе си, но вече знаем, че понякога се получава по-добре, а понякога и по-лошо", заяви Симеоне.

Корнела надигра с 1:0 Атлетико Мадрид в 1/32-финалите на Купата на Испания. Единственото попадение в 7-ата минута вкара Адриан Хименес, а защитникът на Атлетико Рикард Санчес бе изгонен в 63-ата минута.