Гризман: Много сме ядосани

Нападателят на Барселона Антоан Гризман сподели, че той и останалите играчи на тима са били бесни на себе си след края на срещата с Депортиво Алавес вчера в Ла Лига, завършила 1:1. Барса игра по-голямата част от второто полувреме с играч повече, но така и не достигна до победен гол.

"Ние сме ядосани и това е защото искахме трите точки. Проваляме се пред вратата, и аз съм първи виновен. Имахме много положения, но вкарахме само едно. Трябва да работим за подобрение. Тимът има нужда от моите голове и аз ще опитам да подобря това.

"Трябва да се подобрим и да работим. Трябва да останем спокойни защото сезонът е дълъг. Все още има какво да подобрим. Ще работим за срещата в сряда с Динамо Киев и ще опитаме да победим".

В сряда Барса играе с Динамо Киев преди срещата с Реал Бетис в Ла Лига на 7-ми ноември.