Касорла и Сориано напуснаха "Жълтата подводница" със страхотна победа срещу Ейбар

Касорла и Сориано напуснаха

Виляреал разгроми гостуващия Ейбар с 4:0 в среща от последния 38-и кръг на футболното първенство на Испания. Това беше последен мач за халфовете на домакините Санти Касорла и Бруно Сориано. Касорла вероятно ще продължи кариерата си в Катар, а Сориано се оттегля от футбола. Отборът на Виляреал отбеляза и четирите в края на срещата.

Първото попадение падна чак в 72-ата минута, когато Санти Касорла изведе Ангиса, а той финтира бранител и откри резултата с удар от 13 метра. В 86-ата Жерард Морено направи доста финтове, а след това успя и да реализира за 2:0. Испанският нападател се разписа и в 89-ата минута с удар между краката на вратаря. В добавеното време Мой Гомес също успя да запише името си сред голмайсторите и по този начин оформи крайното 4:0.