Солскяер: Имаше много позитивни моменти

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира загубата с 2:0 от Ливърпул в мач от 23-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Играчите направиха всичко възможно. Малко се отдръпнахме  в началото на второто полувреме, но последните 25-30 минути бяхме много активни, пресирахме  и принудихме  противника да отстъпи. Разстроен съм, че изпуснахме от корнер и в резултат на последния удар в мача, но имаше и много положителни моменти.

Мисля, че през второто полувреме играхме наистина страхотно срещу добър противник на трудно място. Не по най-добрия начин се получаваше  последният пропуск. Същото може да се каже и за завършването на атаките. Фред и Давид де Хеа  играха на най-високо ниво. Всички работихме заедно като отбор “, заяви Солскяер.