Атлетико обърна Ейбар от два и зае първо място

Атлетико Мадрид прие Ейбар в срещата от третия кръг на испанската Ла Лига. Днес на "Уанда Метрополитано" домакините изоставаха с два гола, но успяха да се върнат в срещата и да обърнат до крайното 3:2 чрез Феликс, Витоло и Томас.

В 7-ата минута Ореяна копна топката на главата на Чарлс за 1:0 за гостите. В 19-ата минута Арбия с мощен удар от далеч успя да вкара, като топката се отклони от защитник за да помогне на Ейбар за 2:0.

В 27-ата минута Жоао Феликс вкара първия си официален гол за Атлетико след добра игра на Диего Коста, който с физика си осигури място в полето и намери младока на празна врата.

2:2 бе оформено от Витоло, който бе изведен от Лоди в полето и с техничен удар намери ъгъла далеч от вратаря. В 91-ата минута Томас получи топката в наказателното поле с малко късмет и успя да стреля във вратата за 3:2 за драматична победа, която изпрати Атлетико Мадрид на първо място в таблицата.