Осасуна се върна срещу Барса

Осасуна прие Барселона в срещата от третия кръг на испанската Ла Лига. Днес в срещата на "Ел Садар" домакините поведоха, допуснаха обрат, но и се върнаха в края до 2:2. Младият нападател на гостите Ансуман Фати пък стана най-младият реализатор на Барса в историята.

В 7-ата минута днес Роберто Торес матира Тер Щеген когато бе намерен от Брандон на втора греда за удар от воле и 1:0. Резултатът се задържа до почивката и Барса не създаде много в нападение без Суарес и Меси. На почивката Фати се появи за Семедо при гостите.

Именно 16-годишният Фати вкара още в 51-ата минута след подаване на Перес за 1:1. Перес асистира и за Артур в 64-ата минута когато и тази резерва реализира красив гол за 2:1.

В 80-ата минута бе отсъдена дузпа за домакините след нарушение на Пике и намеса на ВАР. Торес застана зад бялата точка и вкара за крайното 2:2.