Бен Йедер с хетрик срещу Сосиедад (видео)

Севиля прие Реал Сосиедад в срещата от поредния двадесет и седми кръг от испанската Ла Лига. Днес за домакините блестя Бен Йедер със своите три гола, а с трите точки домакините застават на шестото място в таблицата.

В 25-ата минута днес резултатът откри Сарабиа. Той се възползва от добрата игра на Промес от ляво и центрирането на празна врата за 1:0. Само след 3 минути гостите изравниха чрез Оярзабал. Той овладя на гърди топка от Мерино в полето и от ъгъл стреля ниско в далечния ъгъл за 1:1.

В 48-ата минута красив гол вкара Йедер, който се включи в наказателното поле и копна топката над вратаря за 2:1. 10 минути след това той добави за 3:1 с глава, а в 61-ата минута Бен Йедер оформи хетрика си след лошо излизане на вратаря далеч от наказателното поле за 4:1.

В 69-ата минута Оярзабал си вкара автогол при едно центриране, но малко след това той се реабилитира с нов гол в другата врата, този път от дузпа за крайното 5:2.