Валверде: Искаме да спечелим всички трофеи

Старши-треньорът на Барселона Ернесто Валверде коментира класирането на отбора за полуфиналите на Купата на Испания след победата с 6:1 над Севиля в мач от четвъртфиналите на турнира.

"След поражението в първия мач някой си помисли, че може да пожертваме Купата на Испания. Но ние искаме да спечелим всички трофеи, които можем. Купата  е много вълнуваща за нас.

Винаги има моменти в някой мач, когато играта не върви според вашия сценарий. В първия двубой  не можахме да вкараме, а след това Севиля имаше голямо второ полувреме.

Във втория двубой  започнахме силно, вкарахме бърз гол, а след това Силесен ни спаси (вратарят спаси  дузпа). След това направихме  4: 1 и накрая използвахме пространството за контраатаки. Бихме могли да премахнем всички въпроси много по-рано", заяви Валверде.