Реал разгроми Севиля за едно полувреме (видео)

Шампионът на Испания Реал Мадрид записа разгромен успех с 5:0 над Севиля в мач от 15-ия кръг на Ла Лига. Всичко най-интересно се случи през първото полувреме, когато паднаха и головете.

Начо Фернандес (3) откри резултата, а след това последваха два гола на Кристиано Роналдо (23 и 31-дузпа). Тони Кроос (38) и Ашраф (42) оформиха успеха на световния и европейски клубен шампион. След почивката темпото на игра спадна и двата тима доиграваха мача.

Така "белите" загряха добре, преди да заминат за Обединените арабски емирства, където ще защитават световната си купа. Иначе с успеха Реал временно стопи изоставането от Барселона на пет точки. Каталунците обаче още не са изиграли срещата си от този кръг, като утре те гостуват на Виляреал.