Зидан: Иско не ме притеснява с Барса
И. Ангелов
Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира последния опит на испанските медии да бъде създадена драма между Барселона и "белия балет" около ситуацията на нападателя Иско. 24-годишният публикува снимка с приятели в заведение в социалните мрежи, като на масата видна беше опаковка от картофен чипс с марка Барселона. Разбирайки за грешката си Иско качи нова снимка без продукта на масата, с пояснение, че няма да преминава при каталунците. Зидан обаче беше запитан от медиите да коментира:
"Няма драма около картофения чипс. Ние мислим само за мача утре. Всички знаем, че спекулациите са част от футбола - всичко се казва и прави на терена. Ние се интересуваме само какво става в игра и така ще продължим."
За ситуацията, при която Зидан замени Хамес в последната среща и колумбиецът нанесе агресивен удар по скамейката след излизането си французинът каза:
"Това не е скандал. Хамес и аз имаме еднакви интереси. Мислите ли, че ще говорим повече за това? Не, всичко мина и това е. Мислим за утре."
Сподели
