Байерн без проблеми срещу Хановер (видео)

Байерн Мюнхен победи Хановер с 4:1 в среща от 2-ри кръг за Купата на Германия, който се игра на стадион "Алианц Арена". Преди няколко дни мюнхенци удариха своя опонент с лекота и за първенство. Тази вечер футболистите на Пеп Гуардиола откриха резултата след спорно попадение на Томас Мюлер, при което останаха съмнения за игра с ръка. В 17-ата минута Писаро намери Джердан Шакири, а швейцарецът центрира извън наказателното поле и Томас Мюлер засече топката с гърди, макар да останаха съмнения за игра с ръка бе точен.

Десет минути след това Писаро удвои аванса на своя тим след чудесно изпълнение с глава. Северняците намалиха резултата малко преди паузата чрез Конан. В 38-ата минута Поконьоли центрира в наказателното поле, където Конан бе останал напълно непокрит и с удар от воле от над пет метра прати топката във вратата на Нойер. В средата на второто полувреме Мюлер заби втория си гол в срещата. Десетина минути преди края влезлият като резерва Рибери също се разписа, след като направи добавка. Стражът на гостите хвана удар на Мюлер, но след това французинът оформи крайния резултат.