Шалке със срамна загуба, Густаво дебютира за вълците (видео)

Шалке 04 претърпя загуба с 0:4 при визитата си на Волфсбург и по този начин продължават да няма победа от началото на сезона в Германия. Срещата между двата тима бе от програмата на втория кръг на Бундеслигата, а всичко по-интересно се случи след почивката, когато паднаха и четирите попадения.

Само в рамките на 13 минути "вълците" стигнаха до класически резултат. Начало на головата фиеста даде Робин Кнохе, който бе точен в 55-ата минута. Аделино Виейриня и Налдо направиха резултата 3:0 с попадения до 68-ата минута. В заключителните секунди на срещата Щефан Кучке оформи крайното 4:0, с което доведе до екстаз феновете на Волфсбург.

Дебют с екипа на Волфсбург направи дошлият през седмицата Луис Густаво, който бе привлечен от шампиона Байерн Мюнхен.