Байерн отвя Хамбургер в Телеком Къп (видео)

Байерн Мюнхен стана втория финалист в купата на Телеком, след като Борусия Мьонхенгладбах надви минимално Борусия Дортмунд по-рано днес. Сега баварците пък се разправиха с Хамбургер, вкарвайки 4 безответни гола и така финалът чака Байерн и Мьонхенгладбах.

Още в 12-ата минута Боатенг откри резултата днес. Тук видяхме изключително слаба игра в отбрана на ХСВ, след като те позволиха цели 3 удара от непосредствена близост към вратаря Дробни. Той спаси 2 удара на Писаро, но Боатенг успя да вкара.

В 41-ата минута Манджукич направи резултата 2:0. Тиаго намери с дълга топка Рибери, който подаде прекрасно на Манджукич и отново отбраната на символичните домакини бе разпиляна. Само 3 минути по-късно Кроос вкара, след като се намери в добра позиция и никой не го атакува.

В 51-ата минута и Мюлер се разписа, като това се случи след чудесно центриране на Филип Лам.