Хановер наказа Хамбургер (видео)

В директната битка за топ-местата в германската Бундеслига Хановър не даде никакъв шанс у дома си, когато прие Хамбургер днес в пореден кръг от Бундеслигата. Домакините безпощадно матираха своя опонент с 4:1, а този резултат можеше да е дори по-убедителен.

Още в 7-ата минута бившият нападател на Манчестър Юнайтед Маме Диуф намери вратата след центриране на Хусти. В 13-ата минута Рафаел ван дер Ваарт запрати топката в левия ъгъл на вратата за изравнителното попадение.

Шаболц Хусти вкара в 39-ата минута след като до момента показваше прекрасна игра - той го направи от дузпа. Току преди края на полувремето гол за 3:1 добави Конан - попадението му от далечно разстояние заслужава да се види!

Втората част протече по-спокойно за домакините, които си добавиха и нови попадения. Отново Конан в 68-ата минута реши всичко, а точно преди последния съдийски сигнал гол вкара и Мохамед Абделае.