Силен Байерн громи слабак и продължава напред за Купата

Байерн Мюнхен се справи без проблеми с отбора от Втора Бундеслига - Регенсбург. Гостите от Мюнехн разгромиха своя съперник с 4:0 и по този начин се класират за втория кръг в турнира за Купата на Германия. Новите играчи на баварците Марио Манжджукич и Джердан Шакири се представиха на високо ниво, като първият вкара два гола, а вторият отбеляза едно попадение и направи две асистенции.

След малко повече от половин час игра хърватският национал откри резултата в ползва на Байерн. Франк Рибери пусна по крилото към Манджукич, който нямаше проблем да се разпише за 0:1. След час игра Шакири от пряк свободен удар удвои преднината на Байерн.

В 79-ата минута отново Манджукич се разписа след като бе изведен отлично сам срещу вратаря на  Регенсбург - 0:3. Крайния резултат оформи Писаро в 87-ата минута на срещата.